Detox

Detox – viens no vadošākiem privātās medicīnas centriem, kas specializējās alkoholisma un narkotiskās atkarības ārstēšanā.

Klīniskais profils

Detox nodrošina ekonomiski efektīvu palīdzību tiem, kas nonākuši alkohola, heroīna vai citu narkotisko vielu atkarībā. Šīs palīdzības pamatā ir jaunākie sasniegumi medicīnas zinātnē.  Latvijā, pirmo reizi, klīniskajā praksē tiek plaši izmantota ātra efektīva un humāna opiātu detoksikācijas metode. Ikdienā strādājot ar opiātatkarīgiem pacientiem, mēs plaši izmantojam preparātu Naltrexone. Šobrīd šī ir visefektīvākā ārstēšana, lai neatkārtotos opiātatkarības recidīvi.

Vienmēr esam gatavi mūsu pacientam sniegt patiesu informāciju par jebkura veida ķīmiskās atkarības ārstēšanas metodēm. Izstrādājot ārstniecības plānu, cenšamies maksimāli ievērot pacienta un viņa ģimenes vēlmes. Katram pacientam individuāli piemērojam nepieciešamās ārstēšanās metodes.

Atkarība

Heroīns ātri absorbējas (iesūcas asinīs) neatkarīgi no tā ievadīšanas veida. Ievadot intravenozi, vislielākā heroīna koncentrācija asinīs tiek sasniegta jau pēc 1 minūtes, ieelpojot un injicējot intramuskulāri – pēc 3 – 5 minūtēm.

Narkotikas

Heroīns ir visbiežāk nelegāli lietotā opiātu grupas narkotika. Tas ļoti bieži izraisa smagas fiziskās un garīgās atkarības sekas. Pietiekamie injekcēt dažas devas šīs narkotikas , lai rastos atkarība un nepieciešamība to lietot vēl un vēl. Tā sauktais «ielas heroīns» tiek pārdots balta vai brūna pulverīša veidā.

Detoksikācija

Vārda tiešajā nozīmē tā ir metode, kas organismu atbrīvo no narkotikām. Ar jēdzienu,  «opiātu detoksikācija» saprot kā dažādu paģiru sindromu novēršanu, kas neizbēgami seko, kad slimnieks pārtrauc lietot narkotikas.

Naltreksons

Naltreksons  ir spēcīgs un ļoti specifisks opiātu antagonists (preparāts ar pretēju iedarbību). Naltreksons ietekmē opiātu reflektorus, neļaujot heroīnam, metadonam, kodeīnam, dentoksīlam un citiem opiātiem iekļūt tajos.

Rehabilitācija

Tagad, kad jūs esat izgājis detoksikāciju un sācis lietot naltreksonu (vai jums implantēts ilgstošas darbības naltreksons), jums dots grūts uzdevums – iemācīties domāt un darboties tā, lai narkotikas jūsu dzīvē vairs neienāktu.

Alkoholisms

Alkoholisms ir hroniska, progresējoša, recidivējoša, remitējoša saslimšana. Alkoholisma sākuma pazīmes ļauj atšķirt ikdienas dzērumu, kas vēl nav slimība, no alkoholisma kā slimības.

Mūsu komanda

Dr. Mihails Arons

sertificēts ārsts - narkologs

Dr. Igors Paņihins

sertificēts anesteziologs-reanimatologs

Dr. Inese Vilpore

sertificēts anesteziologs-reanimatologs

Evija
Stupina

vecākā medicīnas māsa

Kontakti

SIA "DETOX"

Adrese: Latvija, Rīga, Maskavas iela 40, 4 stāvs

Telefoni

Ambulatorā nodaļa: +371 67204065
+371 66065588
Stacionārs: +371 67204020

Telefoni

Ambulatorā nodaļa:
+371 67204065
+371 66065588
Stacionārs:
+371 67204020

E-pasti

Pacientiem: detoxhelp@inbox.lv
Organizācijām: siadetox@inbox.lv